Слідча суддя Зарічного районного суду міста Суми сьогодні, 19 травня, оголосила ухвалу про обрання запобіжного заходу Володимиру Лук’яненку, якого підозрюють у скоєнні злочинів, пов’язаних із продажем готелю Сумського НВО співмешканці Володимира Лук’яненка Вікторії Грек. Слідча суддя дійшла висновку, що на даний час Лук’яненко підозрюється у скоєнні злочинів обгрунтовано.

Нагадуємо Сумською обласною прокуратурою 7 травня 2021 року повідомлено про підозру колишньому генеральному директорові АТ “Сумське НВО”, а нині гендиректору АТ “СМНВО-Інжиніринг”, за фактом невиконання рішення суду та зловживання повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364-1 та ч. 3 ст. 382 КК України).
За даними слідства, генеральний директор, зловживаючи повноваженнями, за попередньою змовою з приватним виконавцем та за співучасті службовця підприємства допустив незаконне відчуження за заниженою ціною на користь наближеної особи нежитлового приміщення готелю, що належав об’єднанню.
Попри наявність значної суми заборгованості перед фізичними та юридичними особами, підтвердженої судовими рішеннями, з передбачених за укладеним договором коштів за готель в сумі 19,5 млн грн було виплачено лише 52 тис. грн в якості стягнення заборгованості з виплати заробітної плати одному працівнику товариства. Унаслідок таких злочинних дій іншим стягувачам заборгованості завдано матеріальної шкоди на загальну суму понад 20 млн грн.
Досудове слідство здійснюється Слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.
Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.