Віталій Бурбика, якого 16 лютого цього року згідно з розпорядженням Президента України було звільнено з посади голови Сумської райдержадміністрації (начебто на підставі його ж заяви), звернувся до Державного бюро розслідувань із заявою про вчинений злочин керівником Сумської ОДА Василем Хомою. Про це він повідомив у Фейсбуці сьогодні, 22 лютого.

“ВЕСНА ПРИЙДЕ – САДЖАТИ БУДЕМО

16 лютого 2021 року згідно з розпорядженням Президента України мене було звільнено з посади голови Сумської районної державної адміністрації Сумської області, начебто на підставі моєї заяви.

Проте, як я вже повідомляв раніше – жодної заяви не писав і не подавав. Її було сфальсифіковано головою Сумської ОДА Хомою В. Його недоброчесні мотиви та цілі роботи в Сумській області вже стали всім зрозумілі. Але ж ми побачили, що для губернатора переступити закон, підробити мою заяву та підставити Президента Зеленського – не склало жодних моральних проблем.

В будь якому випадку, при розбудові оновленої правової держави, не збираюсь стояти осторонь.

І якщо навіть ти губернатор чи проста людина – в жодному випадку не маєш права порушувати як мінімум норми права.

В Державному бюро Розслідувань мною було зареєстровано заяву про вчинений злочин керівником Сумської ОДА В. Хомою. Готовий до кінця відстоювати свою позицію. Виключно в правовій площині”, – написав Віталій Бурбика.

Від pravdasumy

2 коментар до “Бурбика написав заяву до ДБР про вчинення злочину губернатором Сумщини Хомою”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.