Як ми повідомляли раніше, Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) стосовно народного депутата України від Сумщини – Максима Гузенка, складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-5 КУпАП (Порушення обмежень щодо одержання подарунків).

Максим Гузенко, обіймаючи посаду народного депутата України, одержав у 2020 році від юридичної особи подарунок у вигляді комплексу послуг (проживання, авіапереліт, харчування, послуги по конференції, екскурсійне обслуговування, транспортне обслуговування, страхування), вартість якого перевищує один прожитковий мінімум для працездатних осіб.

Відповідно до інформації з реєстру судових справ, розгляд справи було призначено на 07.07.2021 року у Печерському районному суді міста Києва.

На даний час у вищевказаному реєстрі судових справ наявна інформація про іншу дату, на яку призначено розгляд адміністративної справи відносно Максима Гузенка, а саме 09.09.2021 на 08.30.

Нагадаємо, у разі доведення вини, народному обранцю загрожує покарання у вигляді накладення штрафу від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією дарунка.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.