Директор «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін, якого восени сумчани обрали депутатом Сумської міської ради від «Батьківщини», став новим власником ТОВ «Кінотеатр «Дружба».

Відповідна інформація вказана в державному реєстрі юросіб. Разом із засновником змінився і керівник підприємства. Замість Миколи Циганенко кінотеатром тепер керує Дмитро Пороховатий – колишній старший опер ГУ ДФС в Сумській області, пише Sumy.Today.

Нагадаємо, у ДФС працював до «Сумитеплоенерго» і сам пан Васюнін, але був люстрований. У минулому році суд визнав незаконною його люстрацію і відновив на роботі з виплатою 900 тис. грн зарплати за вимушений прогул. Той на деякий час відновився, але потім знову став директором «Сумитеплоенерго». Звичайно, з такими тарифами і платою за транспортування, така посада точно більш вигідна. З судового реєстру відомо, що ТОВ «Кінотеатр« Дружба» було зобов’язане бюджету Сумської громади більше 100 000 гривень орендної плати. Однак в березні, після зміни власника і керівництва, борг погасили і судову справу закрили.

За даними декларації у Васюніна і його дружини:

  • Квартира 99,78 кв. м.
  • Земельна ділянка у Садах (примістя м. Суми) 1596 кв. м. на території якої розміщено житловий будинок площею 338 кв. м.
  • Спільні земельні ділянки у Великій Чернеччині Сумського району загальною площею 2393 кв. м.
  • Кімната у м. Чернігів.
  • Toyota Land Cruiser 2012 року, котру він придбав за “50000 грн.”, найнижча ціна на яку 32 тис.$.
  • Hyundai Sonata 2010 року, котра чомусь коштувала більше ніж у три рази дорожче “Крузера”, а саме 170 тис. грн.
  • Сукупний дохід склав 779 тис. грн.

Питання відкрите, звідки у декларанта гроші, як у колишнього службовця і зараз директора підприємства з зарплатнею у 24 тис. $ на рік, на такі автівки, землю і нерухомість! Наскільки Land Cruiser має бути розбитим, щоб коштувати 1,5 тис $? Та звідки гроші на купівлю величезного кінотеатру?

Можливо ріст тарифів і цін на транспортування тепла допомагає Васюніну збільшувати свої статки

Від pravdasumy

Один коментар до “Депутат міськради від БЮТ і директор “Сумитеплоенерго” придбав кінотеатр “Дружба””
  1. […] Нагадаємо, директором «Сумитеплоенерго» є Дмитро Васюнін, якого восени сумчани обрали депутатом Сумської міської ради від «Батьківщини», він став новим власником ТОВ «Кінотеатр «Дружба». […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.