Сьогодні, в рамках розслідування кримінального провадження за фактом службової недбалості (ч.2 ст.367 КК України) та отримання неправомірної вигоди (ч.4 ст.368 КК України) у Ковпаківському районному суді було розглянуто клопотання слідчого про застосування запобіжних заходів у вигляді домашнього арешту та відсторонення від займаної посади директора КП «Міськводоканал» Сумської міської ради – Сагача Анатолія Григоровича.

За наслідками розгляду клопотань, постановами Ковпаківського районного суду директора КП «Міськводоканал» Сумської міської ради Сагача Анатолія Григоровича відсторонено від посади до 20.06.21, а також застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з покладенням відповідних обов’язків.

За даними слідства, директор вказаного підприємства, який також є депутатом та головою фракції «ВО «Батьківщина» в Сумській міській раді VIII скликання, упродовж 2018-2020 років не забезпечив своєчасну сплату податків, а саме рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення. Таким чином, підприємство ухилилось від сплати 8,5 млн грн податку. Попри те, що підприємство визнало податковий борг та на даний час його добровільно сплачено до бюджету, на вказану суму було нараховано 2,6 млн грн штрафних санкцій та пені. Відтак, через неналежне виконання директором підприємства своїх службових обов’язків Комунальному підприємству завдано збитки на вищезазначену суму.

Також народному обранцю повідомлено про підозру за фактом отримання 30 тис. доларів США неправомірної вигоди за позитивне голосування щодо встановлення меж декількох земельних ділянок у м. Суми (ч. 4 ст. 368 КК України).

Протиправну діяльність особи викрито слідчим управлінням Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.