Василь Хома представив журналістам двох радників – радника із міжнародного співробітництва Івана ЛОЗОВОГО і радника з питань зовнішньо-економічних відносин (на громадських засадах) Пітера ТЕЛЮКА.

Основні завдання їх роботи – популяризація Сумської області. Необхідно, щоб Сполучені Штати Америки, як до речі, й інші країни, знали, що ми є, що ми потужна область з економічним, культурним, науковим потенціалом.

Довідково.

Пітер Телюкгромадянин Сполучених Штатів Америки. Народився 1966 року в США. Має вищу освіту. Закінчив університет штату Пенсильванія (спеціальність – магістр державного управління) та юридичну школу університету штату Меріленд.

Пітер Телюк – визнаний міжнародний фахівець у галузі фінансів та юриспруденції. Має більше 25 років досвіду роботи із залучення інвестицій, приватного капіталу, у сфері корпоративних та фінансових відносин, арбітражу та взаємодії з регулюючими та державними органами. 

Працював в американських та українських компаніях: Baker & McKenzie (Україна та Даллас); Covington & Burling (Вашингтон, США); Squire Patton Boggs (Україна); та Philip Morris International (Україна). Був радником в Міністерстві економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Іван Лозовий – народився 1961 року в місті Нью-Йорк, Манхеттен, США.

У 1979 році отримав Диплом українознавства від Українського Вільного Університету (Мюнхен). 1983 рік – бакалавр з філософії та економіки від Колумбійського університету. 1986 рік – докторат юриспруденції («JD») від Нью-Йоркської школи права. 1987 рік «Maîtrise» – диплом міжнародного  та європейського права від Паризького університету «l’Université Paris 2 Panthéon-Assas». Український політичний активіст, аналітик, бізнес-консультант.

Був юридичним радником в Офісі Генерального Адвоката у південному округу Нью-Йорку, науковим співробітником Фонду спадщини (США), виконавчим директором Інституту демократії імені Пилипа Орлика в Україні.

З 2015 р. – керівник благодійного фонду імені Івана Григоровича Лозового.

Також голова правління ГО «Рух боротьби з корупцією» (з 2016 р).

З 2021 року працює в Києво-Могилянській бізнес-школі. Читає лекції з питань, пов’язаних з інвестиціями.

Крім того, за інформацією сайту чесно є членом Політичної партії “Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі”

Під час балотування на виборах до Верховної Ради України у 2019 році по 162 територіальному виборчому округу, попадав у поле зору Громадянської мережі «ОПОРА», оскільки, як кандидат в депутати, пригощав громадян безкоштовним борщем.

https://www.oporaua.org/news/vybory/parlamentski-vybory/parlamentski-vybory-2019/18932-sumshchina-bezkoshtovnii-borshch-za-retseptom-kandidata-vid-iogo-fondu

Як казав Остап Бендер ……

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.