Про це голова Сумської облдержадміністрації заявив під час сьогоднішньої зустрічі з головою Благодійного фонду «Озеленення України» Ганною Крисюк, яка презентувала в Сумах масштабний проєкт – «Greening of the Planet».

У ході розмови губернатор Василь Хома підкреслив, що із задоволенням долучиться до реалізації цього проєкту, адже для нього, нібито, це – справа не нова. «Я сам у минулому році висадив особисто 15 тисяч дерев. Крім того, до 30-річчя Незалежності України ми плануємо один масштабний проєкт, теж пов’язаний з озелененням. Будемо робити все необхідне, щоб наш проєкт увійшов у Книгу рекордів України. Звісно, облдержадміністрація долучиться й до реалізації проєкту «Greening of the Planet», – заявив очільник області.

Але така благородна заява викликала серйозні сумніви у журналістів, адже, за їхніми підрахунками, 15 тисяч дерев на рік – це в середньому 41 дерево щодня. У той же час принаймні за період керування Василя Хоми на Сумщині (а саме – з 23 листопада 2020 року) ніхто губернатора за висаджуванням дерев у Сумах чи області не помічав…

“15 тисяч дерев висадив за рік, 🌲🌳🌲🌳🌲 стверджує голова Сумської ОДА Василь Хома. Це 41 дерево за день! Це тягне на рекорд! 👏 Або хтось явно перебільшив)”, – коментує у Фейсбуці кореспондентка телеканалу “Україна”, сумчанка Олеся Боровик.

Не кажучи уже про висадку дерев, додамо те що у регіоні шалено вирубується деревина у лісах Сумщини.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.