Генеральний прокурор Ірина Венедіктова привітала колектив Офісу Генпрокурора та обласних прокуратур з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України.

Для багатьох рік був дуже важкий, проте, не дивлячись на це, кожен прокурор щоденною самовідданою працею робить свій внесок у розвиток і становлення нашої держави. Ми живемо і працюємо для України і її народу. Тому маємо робити все, щоб суспільство відчувало результати нашої роботи і довіряло прокуратурі», – зазначила Ірина Венедіктова.

Я переконана, що у нашому з вами завтра ми будемо ще більш ефективними, ніж сьогодні. Адже всі великі успіхи нашої незалежної та сильної держави складаються з успіхів кожного з нас. Тому ми маємо не зупинятися на досягнутому й надалі сумлінним виконанням своїх обов’язків щоденно сприяти утвердженню в державі верховенства права, законності та правопорядку», – наголосила Ірина Венедіктова.

Під час заходу Генеральний прокурор за сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативність у роботі, високу професійну майстерність та з нагоди Дня Незалежності України вручила Почесні грамоти Кабінету Міністрів України та відомчі заохочувальні відзнаки працівникам органів прокуратури.

Отримав відомчу відзнаку й керівник Сумської обласної прокуратури Олексій Тубелець.

Його нагороджено відзнакою «Почесний працівник прокуратури України».

Нагадаємо, Олексій Тубелець очолює Сумську обласну прокуратуру з вересня 2020 року.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.