Служба безпеки України виявила корупційну схему, організовану керівництвом АТ “Сумиобленерго”, в результаті чого було виведено в тінь більше 80 млн грн. Про це йдеться в повідомленні СБУ.

За попередніми даними слідства, керівництво компанії в рамках інвестиційної програми повинно було зробити реконструкцію та оновлення енергетичної системи регіону. Регламент робіт було врегульовано відповідними державними документами контролюючих органів.

Однак, перевірки показали, що організатори фактично не виконали 60% передбачених робіт. Кошти за нібито їх виконання перевели на рахунки афілійованих комерційних структур. Таким чином з активів підприємства було незаконно виведено понад 80 млн грн.

Співробітники спецслужби також зафіксували, що протягом 2017-2020 років чиновники компанії провели ряд операцій з купівлі-продажу так званих “сміттєвих” цінних паперів. Перевіряється інформація, що в результаті схеми топ-менеджмент вивів прибуток компанії на понад 195 млн грн через підконтрольні комерційні структури.

Джерело: БiзнесЦензор.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.