Голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома в інтерв’ю RegioNews поділився власним баченням стратегічних напрямків розвитку області, яким буде слідувати найближчим часом, аби запам’ятатися жителям регіону не тільки проектом “найбільший державний прапор”.

Так, за словами губернатора, одним із головних пріоритетів сьогодні для нього стане будівництво на території Сумщини торгових маркетів.

“Вже є пропозиція від великої мережевої компанії, яка пропонує в чотирьох містах області побудувати маркети по торгівлі промисловими товарами. Вкладення – дуже серйозні. І підприємства реєструються на території міст області, а це значить, що всі податки сплачуються до бюджетів громад. Створюються робочі місця. З мерами я попередньо поговорив, і їм це теж цікаво. Навколо цих маркетів буде розвиватися супутня інфраструктура: послуги, переробка і виробництво продукції”, – заявив Хома.

Цікаве бачення стратегічного розвитку області, розвивати не увесь бізнес від малого до великого, а тільки побудувати 4 торгові маркети, мабуть це найактуальніша проблема регіону…

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.