Мабуть корупційна знахабнілість влади у місті Суми є звичним побутом, але коли це вже робиться відкрито, та просто примітивно, варто задуматись, які будуть наступні кроки, якщо дозволити їм так продовжувати. Від міста просто не залишиться нічого!

Якщо коротко, то дивним чином збираються приватизувати приміщення, котрі є нашою з вами власністю, шляхом викупу, а не аукціону, без відкритих цін на цю приватизацію, котру можуть спокійно занижувати і продавти приміщення за безцінь. Викупають величезні приміщення у центрі міста громадські організації, котрі є боржниками чималих сум. Є питання щодо зв’язку даної організації з іншим покупцем у переліку об’єктів приватизації. А вже цей інший покупець є дружиною голови комісії Сумської міської ради, котрий є депутатом від Батьківщини, що є ініціатором цього проекту рішення щодо приватизації комунального майна. Дружина викупає цілих два приміщення у центрі міста.

А деталі вже читайте далі.

Побачили ми початково інформацію щодо питання приватизації одного з приміщень Сумської міської ради (СМР) площею 169,6 кв. м. у ценрі міста за адресою вул. Петропавлівська 53 (Хто не знає, навпроти ЦУМу). Інформація щодо цього проекту рішення розміщена прямо на сайті СМР від 9 березня: https://docs.google.com/viewer?url=http://smr.gov.ua/images/documents/Proekty/Sesii/2021/03_berezen/09/2_Proekt_perelik_na_vikup_6_ob.docx

Що ж тут може викликати підозри? По-перше, те що приватизація відбувається без конкурентних аукціонів, а шляхом викупу. Звичайно виходячи з цього можна розуміти, що тут вже потенційна корупційна складова, адже зазвичай на таких купівлях значно занижчують ціну комунального майна, громада втрачає, влада багатіє на відкатах. Але це не найбільше здивування, одразу головну підозру викликає саме це приміщення, адже його приватизує у міста Громадська організація, котра не має права бути прибутковою. Звідки у громадської організації кошти на купівлю приміщення у центрі міста площею 169 кв. м.?!

Звичайно, тут вже дві неоднозначності, та відверто питань, котрі мають з’явитися у правоохоронців до міської ради і перевірки, звідки на балансі Сумської громадської організації такі кошти, та чи не зливають ці приміщення за безцінь.

Далі ми зайшли перевірити відкриті дані щодо цієї Громадської організації, зайшли на сайт: https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/24023201/. Що ж бачимо тут?

Для початку, серед засновників екснардеп і зараз депутат обласної ради Медуниця, зараз не серед керівників, але можливо має відношення. Далі тут є відсилки до реєстрів судових рішень щодо цієї Громадської організації. Останнім наказом Господарського суду Сумської області від 21.12.2020 постановлено, що Громадська організація має сплатити борг у сумі 73486 грн. ТОВ “Сумиобленерго”. Тобто, ми маємо розуміти, що у центрі міста, за невідому громадськості ціну, збирається приватизувати величезне комунальне приміщення неприбуткова Громадська організація, у котрої боргів по комунальних послугах більше ніж на 70 тис. грн. Отже, просто кажучи неплатоспроможна Громадська організація приватизує у міста величезне приміщення, скоріше усього за копійки.

Але і це ж не найцікавіше. Пригляніться до зображення вище, там вказана теперешня адреса цієї Громадської організації, саме вул. Горького 2. І що ж тут цікавого? А тепер попросимо вас повернутися до зображення переліку об’єктів приватизації шляхом викупу. І тут ми бачимо у пункті першому об’єкт за цією ж адресою вул. Горького 2. Як казав класик: “Совпадение? Не думаю!”.

І що ж нам від цієї адреси і цих співпадінь? А те, що ініціатором цього проекту є відповідна комісія Сумської міської ради, котру очолює Зименко Олександр Вікторович.

Все також просто, відкриваємо його декларацію, дивимось хто дружина? https://public.nazk.gov.ua/documents/212a355a-db8f-403b-802c-452363b1a4ee

А це Баранова Оксана Миколаївна (дивимось знову перелік об’єктів приватизації), підприємиця, яка хоче приватизувати перше і друге приміщення з цього переліку, у котрих дивні співпадіння з “неприбутковою” Громадською організацією. Друге ж приміщення площей 193 кв. м., і де там оренда і інвестиції від неї незрозуміло, коли там знаходилось до початку року управління Держпраці. Звичайно, як тільки пішли розмови про це, Зименко відхрестився і заявив, що не буде голосувати за це рішення через конфлікт інтересів, але чомусь у проекті рішення ми і далі бачимо його поізвище! Сам Зименко депутат Сумської міської ради від Батьківщини, з котрої і міський голова Лисенко. Знову ніхто не в курсі що відбувається? Чистого роду організоване преступне угрупування у міській раді.

Потрібно розуміти усю суть схеми, відповідно до законодавства, право на викуп приміщення без аукціону мають довгострокові орендарі, котрі вклались у приміщення. А тут виявляється, що по Громадській організації суд виносить наказ щодо зовсів іншої адреси, котру нібито приватизує Баранова О. М. Тобто, приватизують приміщення, котрі вони приватизувати шляхом викупу ще і не мають права. Усе за легкої руки депутата Зіменко і мера Лисенко від Батьківщини!

Отже, ми бачимо, що дивним чином збираються приватизувати приміщення, які є нашою з вами власністю, шляхом викупу, а не аукціону, без відкритих цін на цю приватизацію, які можуть спокійно занижувати і продавти приміщення за безцінь. Викупають величезні приміщення у центрі міста Громадські організації, котрі є боржниками чималих сум. Є питання щодо зв’язку даної організації з покупцем у переліку об’єктів приватизації. А вже цей покупець є дружиною голови комісії Сумської міської ради, що є ініціатором даного проекту рішення щодо приватизації комунального майна.

Що це як не відкрита корупція? Де реакція міського голови Лисенка? Мабуть теж у долі. Де реакція правоохоронних органів? Так у нас у міській раді коаліція Лисенка (БЮТ) з Зеленими.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.