Кандидат на посаду міністра охорони здоров’я та нинішній головний санлікар країни Віктор Ляшко обіцяє, що протягом літа в Україні повністю провакцинують проти коронавірусу 5 млн людей. Тобто зроблять 10 млн щеплень.

Про це він сказав на засіданні комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, який 19 травня підтримав його кандидатуру на посаду міністра.

«10 млн щеплень, тобто (вакцинують — ред.) 5 млн українців. Але це як мінімум і гарантовано», — переконує Ляшко.

Також каже, що МОЗ хоче перенести постачання партій вакцин, які заплановані на 4 квартал цього року, на раніше, щоб робити більше щеплень. 

Зазначимо, що станом на 19 травня першу з двох доз вакцини проти коронавірусу отримали 957 346 людей, а 37 526 — повністю завершили вакцинацію. Кампанія з вакцинації триває з 24 лютого, тобто уже майже 3 місяці.

Новий очільник МОЗ?

Напередодні Рада відправила у відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Подання про його звільнення подав прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Уточнив, що зробив це через зрив кампанії з вакцинації проти коронавірусу.

Фракція «Слуга Народу» на позачерговому засіданні 17 травня погодила кандидатуру головного санлікаря Віктора Ляшка на посаду нового очільника МОЗ. Прем’єр подав її до Ради, а 19 травня її погодив і профільний комітет. Далі рішення мають ухвалити у сесійній залі.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.