У ролику йшлося про нелюдські умови перебування у закладі та відсутність елементарних зручностей.

У палатах койки стоять у такій близькості, що немає де поставити тумбочку і складно пройти людині. Їдальня, яка складається із двох старих столів, розташована просто в коридорі. Туалет один на відділення, при чому і для жінок, і для чоловіків. Всюди пліснява, обдерті стіни та лінолеум. Хворі, які отримують агресивну, болісну терапію, проводять тут від двох тижнів до декількох місяців. Усе це вбиває будь-яку надію на одужання.

Завідуюча хіміотерапевтичним відділенням онкодиспансеру Людмила Бондаренко каже, що у палатах повинні розміщуватися по одному хворому, а ще краще – у боксах, бо тут отримують лікування і онкогематологічні хворі. Таких палат, говорить лікар, взагалі не може бути.

Приміщення хіміотерапевтичного відділення з 2009 року визнане аварійним, тому 40 ліжок вже 10 років розміщені у кімнатах лабораторії.

36 тисяч жителів Сумщини мають онкологічні захворювання і сподіваються на допомогу влади. Але їх лікарня, зведена руками австро-угорських полонених часів першої світової, досі лишається місцем, де панують страх, біль і безнадія.

Представники обласної ради коментуючи «фільм жахів» пообіцяли вкласти кошти в онкодиспансер, привести його в нормальні людські умови, аби жителі Сумщини виліковувалися, а не помирали від хвороби, і від умов, в яких вони знаходяться.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.