Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив депутат міськради. «Громаду знову не запитали! Куди ж підуть кошти бюджету розвитку? За півдня до сесії мер Лисенко вирішив розподілити майже 560 млн грн коштів міської громади. Відсутність прозорості, обговорення і чітких обґрунтувань видатків розвитку. Все вирішилося кулуарно в кабінеті міського голови у вихідний день (21.02.2020).

Без обговорення з депутатами, без рішення профільних комісій та завчасного опублікування. Він одноосібно сформував перелік об’єктів інфраструктури міста, які будуть фінансуватися за рахунок бюджету розвитку громади. Сюди увійшли «європодвір’я», зупинки громадського транспорту, капремонт ліфтів і житлових будинків тощо. Все що цікавить громадськість міста вже розподілено.

Депутати в цьому процесі лише статисти. Їх завдання натиснути завтра правильну кнопку. Цим рішенням мер бере на себе всю відповідальність і контроль за напрямками бюджетних потоків.

Чи є необхідність в громаді для завчасного оприлюднення переліку об’єктів бюджету розвитку суспільства? Вважаю, є! І терміни оприлюднення повинні бути достатніми для його детального аналізу. Але при правлінні Лисенко з цим не склалося.

Це Ваше право знати куди мер витрачає кошти жителів громади! », – написав він.

Загалом, все якзавжди, Євродвори (обходяться в 4 рази дороще, ніж просто покрити там дорогу асфальтом), ніякого ком транспорту, та все інше, що виключно в бізнес інтересах Лисенка!

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.