Вчора, 7 червня, у приміщенні Ковпаківського райсуду міста Суми, голові Сумської обласної партійної організації «Батьківщина», депутату Сумської обласної ради, який очолює в ній фракцію «ВО «Батьківщина» – Вадиму Лисому, співробітники Управління стратегічних розслідувань вручили протокол про корупцію.

За даними правоохоронців, Вадим Лисий, користуючись повноваженнями депутата Сумської облради, порушив п. 1-2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не вжив заходів щодо недопущення виникненню конфлікту інтересів та не повідомив про наявність конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Зокрема, на засіданні Сумської облради 26 лютого депутати підтримали депутатський запит Вадима Лисого, який просив “вжити заходів реагування стосовно порушення у сфері технічного обслуговування транспортних засобів у м. Суми”. Запит адресований до Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, УСБУ в Сумській області, Сумської обласної прокуратури та ГУНП в Сумській області.

Цей запит стосувався сумчанина Віталія Влезька, який позичив Вадиму Лисому гроші за договором позики і зараз через суд намагається їх повернути, у зв’язку з чим на авто депутата рішенням суду був накладений арешт.

https://pravdasumy.com.ua/na-elitnyy-avtomobil-mersedes-vadyma-lysoho-naklaly-aresht/

Враховуючи це, правоохоронці вважають, що депутатський запит Вадима Лисого має приватний інтерес.

Таким чином, за їх висновками депутат використав свої повноваження під час направлення депутатського запиту, який стосувався не інтересів громади, а його приватного інтересу, і не повідомив про конфлікт інтересів.

Крім того, на своєму профілі у Фейсбук Vitaliy Vlyezko розмістив відео, на якому зафіксовано, як людина, зовні схожа на Вадима Лисого, ознайомлюється у приміщенні Ковпаківського районного суду м. Суми, ймовірно, з протоколом, а потім, за допомогою свого адвоката, намагається втекти від правоохоронців.

https://www.facebook.com/100003363920480/videos/3919454374843321/

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.