Цього тижня за протоколами, складеними Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК), суди мають розглянути 65 справ.

Зокрема, у четвер (9 вересня) у Печерському суді м. Києва мають розглянути справу про порушення обмежень щодо одержання подарунків народним депутатом України від Сумщини Максимом Гузенко.

Нагадаємо, Максим Гузенко, обіймаючи посаду народного депутата України від ПП «Слуга Народу», одержав у 2020 році від юридичної особи подарунок у вигляді комплексу послуг (проживання, авіапереліт, харчування, послуги по конференції, екскурсійне обслуговування, транспортне обслуговування, страхування), вартість якого перевищує один прожитковий мінімум для працездатних осіб.

У разі доведення вини, народному обранцю загрожує покарання у вигляді накладення штрафу від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією дарунка.

Також на 9 вересня о 14 годині в Охтирському міськрайонному суді призначено до розгляду справу відносно Охтирського міського голови Павла Кузьменка про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Як ми повідомляли раніше, у Національному агентстві з питань запобігання корупції на Охтирського міського голову Павла Кузьменка склали десять протоколів про корупцію.

Павла Кузьменка обрали міським головою восени 2020 року. До цього він працював завідувачем травматології Охтирської ЦРЛ. Він є співзасновником ГО “Профіш”. Раніше він був приватним підприємцем.

На останніх виборах його висунула партія “Сила і честь”. За нього проголосували 3298 виборців. Це 32,32 % голосів. На виборах 2015-го року Павло Кузьменко балотувався до Охтирської міськради від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, але обраний не був.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.