Укрзалізниця підвищить тарифи на залізничні квитки до 22% протягом року, Укрпошта підвищить ціни на поштові послуги до 10%. При тому, зарплата голови Укрзалізниці щомісячно становить 625 тис. грн., а генерального директора Укрпошти майже цілих 2 млн. грн! Члени наглядових рад підприємств отримують десятки тисяч $ щомісячно, а вони в основному ще й іноземці. В усі наші тарифи закладені заробітні плати цих осіб.

Укрпошта

За словами Смілянського, якщо державний регулятор не приведе тарифи у відповідність з ростом ринкових цін, то за підсумками поточного року Укрпошта понесе понад семисот мільйонів гривень збитків. Це пов’язано зі зростанням цін:

  • Тарифи на авіаперевезення зросли в кілька разів.
  • Мінімальна зарплата зросла на 25-37 відсотків.
  • Паливо, оренда і комунальні послуги подорожчали на 20-60 відсотків.

Деякі тарифи “Укрпошта” все-таки підвищила, наприклад, на доставку пенсій – на одинадцять відсотків. При цьому, наприклад, тарифи на доставку листів залишаються такими ж, як і раніше. Пропонується підвищити і їх з першого липня не менше, ніж на десять відсотків.

Зарплата глави «Укрпошти» Ігоря Смілянського в 1,9 млн гривень в місяць і 22,8 млн гривень в рік в 2,5 рази перевищує оклад президента США.

Укрзалізниця

Квитки на поїзди Укрзалізниці дорожчають поетапно – ціни щомісяця підвищуватимуться на 2% протягом цього року, а до кінця 2021-го тарифи зростуть на 22%. Директор філії “Пасажирська компанія” УЗ Олександр Перцовський дав поради громадянам, як можна заощадити.

За словами представника Укрзалізниці, індексація починається з травня, коли ціни на квитки будуть коштувати на 2% дорожче.

“Але є стимул купувати квитки на літо. Тому що кожен місяць тарифи будуть підтягуватися на ці 2% – це така досить уповільнена та з затримкою індексація, враховуючи зростання витрат”, – зазначив Перцовський.

Він звернув увагу, що вже зараз відкривається на літо майже 30 нових напрямків, популярних у туристів: у тому числі на Чорне та Азовське моря і до Карпатських гір.

“Тому є додатковий стимул придбати квитки чим раніше, тим краще”, – рекомендує Перцовський.

Зарплата голови «Укрзалізниці» становить 625 000 грн.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.