З 16 по 20 серпня Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало та направило до суду 50 адміністративних протоколів.

Так, за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено й направлено до суду 36 протоколів.

Серед осіб, відносно яких складено адміністративні протоколи, виявився й чинний Шосткинський міський голова – Микола Нога.

Зокрема, за інформацією, розміщеною на офіційному сайті відомства – Микола Нога взяв участь у прийнятті Шосткинською міською радою рішення, яким визначено умови оплати праці міського голови.

За це відносно нього НАЗК склало 2 протоколи.

Нагадаємо, за порушення окремих вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту
інтересів передбачена адміністративна відповідальність (ст. 1727 КУпАП), зокрема:

  • за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, – штраф від 1700 до 3400 гривень (ч. 1 ст. 1727 КУпАП);
  • вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, – штраф від 3400 до 6800 гривень (ч. 2 ст. 1727 КУпАП);
  • будь-яка із вищевказаних дій, вчинена особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, – штраф від 6800 до 13600 гривень з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік (ч. 3 ст. 1727 КУпАП).

Особа, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, може бути відсторонена від виконання службових повноважень за рішенням керівника органу (установи, підприємства, організації), в якому вона працює, до закінчення розгляду справи судом (ч. 5 ст. 65¹ Закону).

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.