Всього півтори тисячі мешканців Сумщини записались на щеплення від коронавірусу. Важливо враховувати, що це тільки запис, а не сама вакцинація.

Охочих щепитись від COVID-19 в області – 1673 людини. Про це розповіла головна спеціалістка міністерства охорони здоров’я Ярина Яковишин. За інформацією, якою володіє пресслужба відомства, це середній показник у порівнянні з іншими регіонами.

Останні дані різних соціологічних досліджень фіксують високий рівень недовіри українців до процесу вакцинації загалом і до щеплення від коронавірусу зокрема. Так, за результатами дослідження проведеного компанією Research & Branding Group у січні 2021 року, 70% опитаних респондентів не погодилися би на безкоштовну вакцинацію від коронавірусу, тоді як 2% ‒ погодилися б, а ще 28% ‒ не визначились. Звичайно, невизначеність пов’язана з якістю вакцини, котру роздають по світу безкоштовно. Її ефективність у межах 50-60%, тобто пощастить чи ні з її ефективністю незрозуміло, а ось ускладнення майже гарантовані.

Загалом в Україні виявили бажання щепитись від коронавірусної інфекції 110 тис. 113 осіб. По Сумській області – 1 673 людини: частка людей, які зареєстровані на Сумщині, склала у цілому – 1,52%, зокрема які реєструвались через кол-центр міністерства – 0,07% через додаток “Дія” – 1,3%, через портал – 0,15%.

В Європейських країнах охочих вакцинуватися у межах 95-98%, та сама вакцинація вже йде повним ходом.

Україна ж купує вакцину як другу по вартості у світі, можливо через суму відкату, навіть та ж Phizer коштує 14$, а наша 18,9$, цікаво у чому причина, коли CoviedShield постачається сусідам Індії безкоштовно…

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.