Сумською обласною прокуратурою 4 червня 2021 року повідомлено про підозру колишньому генеральному директорові Публічного акціонерного товариства «Сумське науково-виробниче об’єднання» за фактом невиплати 57,5 млн грн заробітної плати працівникам більш як за один місяць, грубому порушенні законодавства про працю, а також невиконання рішення суду та (ч. 1 ст. 175, ч. 1 ст. 172 та ч. 2 ст. 382 КК України).

За даними слідства, підозрюваний, маючи фінансову можливість за рахунок коштів, які обліковувались на розрахунковому рахунку підприємства, умисно та безпідставно упродовж 9 місяців не виплачував заробітну плату працівникам підприємства. Більш того, працівники навіть не отримували розрахункові кошти при звільненні. При цьому підприємство за вказаний період витратило на власні потреби, у тому числі на придбання продуктів харчування та алкогольних напоїв, щонайменше 57,5 млн грн. Водночас рішення суду про стягнення заборгованості залишались не виконаними.

Не важко здогадатись, що, ймовірно, мова йде про екс-гендиректора ПАТ «Сумське НВО» Володимира Лук’яненка.

Досудове слідство здійснюється Слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Сумській області за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

За інформацією прес-служби обласної прокуратури.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.