Зокрема, на Шосткинщині буде відремонтовано відрізки доріг та їдальню в ліцеї-інтернаті спортивного профілю, утилізують пестициди та реконструюють колектор.

На це з обласного бюджету виділять 9 мільйонів грн.

З такою ініціативою вийшли депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, які опікуються Шосткою.

Ми вже багато років поспіль працюємо над дорученнями виборців. Проблем у Шостці дуже багато, але ми намагаємося покроково їх вирішувати, – говорить депутат Сумської обласної ради Микола Войтенко.

Основні наші зусилля направлені на сфери охорони здоров’я, освіти та соціального захисту. Але не меншої уваги потребують й інші напрямки, як то ремонт доріг, вивезення пестицидів та комунальний сектор.

Депутати змістовно обґрунтовують необхідність фінансування об’єктів у Шостці, тому колеги по обласному парламенту їх підтримують.

Відтак, на останній сесії обласної ради, що відбулася 23 липня, виділено:

  • 5 млн 435 тисяч грн на утилізацію і захоронення 92 тон пестицидів,
  • 1 млн 230 тисяч грн – на реконструкцію самопливного каналізаційного колектору від вул. Короленка до головної каналізаційної насосної станції на ділянці по вул. Матросова (від вул. Українська до гаражного кооперативу «Набережний»),
  • 2 млн грн – на ремонт дороги до села Дібрівка,
  • ще майже 200 тисяч грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації для ремонту дороги по вул. Світла у Шостці,
  • 100 тисяч грн піде на придбання матеріалів для поточного ремонту їдальні КЗ СОР Шосткинський ліцей-інтернат спортивного профілю.

Нагадаємо, що депутати-опозиціонери обласної та Шосткинської міської рад відстояли реорганізацію медичного коледжу.

Депутат Сумської обласної ради від ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Володимир Пилипейко назвав це маленькою перемогою.

Шосткинський медичний коледж щороку випускає 60 спеціалістів, серед них – і фахівців єдиної ліцензованої спеціальності в області – фармації. Для нашої політсили головний принцип – не нашкодити, а підтримати і створити. Тому ми знайшли можливість переконати своїх колег, що у період пандемії реорганізація цього важливого медзакладу – не на часі. Його збереження – це не лише розвиток і підтримка медицини, а й збереження колективу, робочих місць, відрахувань до бюджету. І, що найголовніше, – наші діти залишаться вдома, а не їхатимуть на навчання в інші регіони, звідки навряд чи повернуться до Шостки», – зазначив Володимир Пилипейко.

Ще одне питання, яким опікуються опозиціонери – це функціонування госпіталю для ветеранів.

Зараз він знаходиться не у зовсім облаштованому для цього приміщенні. Тож його планують перевести до колишнього дитячого протитуберкульозного санаторію, який наразі не функціонує. Тут є кабінет функціональної діагностики, кабінет з масажу, фізіотерапії, лікувальної фізкультури, стоматкабінет, вільний доступ до мережі Інтернет, сучасні телевізори, капітально відремонтований та оснащений новітнім обладнанням та меблями харчоблок тощо. Окрім цього сюди планується закупити рентгенапарат та апарат УЗД.

Ми й надалі готові брати на себе відповідальність, відстоювати інтереси громади, й облаштовувати комфортне життя мешканців Шостки, не дивлячись на складний економічний стан в країні», – запевнив Володимир Пилипейко.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.