Як нам стало відомо з достовірних джерел, правоохоронними органами на минулому тижні проводились обшуки у Комунальному підприємстві «Шляхрембуд» Сумської міської ради.

За наслідками їх проведення, на даний час готується для вручення підозра у вчиненні ряду кримінальних правопорушень його директору Олександру Вегері, який також є депутатом Сумської міської ради VIII скликання від «ВО «Батьківщина».

Крім того, не виключена можливість направлення до суду клопотання про обрання останньому запобіжних заходів, у тому числі відсторонення від займаної посади.

Нагадаємо, нещодавно, у рамках розслідування кримінального провадження, постановами Ковпаківського районного суду директора КП «Міськводоканал» Сумської міської ради Сагача Анатолія Григоровича, який також є депутатом та головою фракції «ВО «Батьківщина» в Сумській міській раді VIII скликання, відсторонено від посади до 20.06.21, а також застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з покладенням відповідних обов’язків.

Невже нарешті «прийшла весна»?

Відповідно до ст. 62 Конституції України: «Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Ніхто не зобов’язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину».

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.