Керівник  адміністрації РФ в Криму Сергій Аксьонов заявив, що президент Володимир Зеленський та його дружина Олена досі є власниками нерухомості в Криму і сплачують комунальні платежі.

Пряма мова: “До речі, пан Зеленський і його дружина й досі є власниками нерухомості на території Республіки Крим. Заборгованості з комунальних платежів немає. Значить, окупантам, в лапках, він платить все активно, спокійно. Ніяких проблем, нічого не бентежить. Тримає, ймовірно, на випадок, якщо доведеться політичного притулку просити у нас”.

Тобто, сплачувати комунальні платежі, податки на нерухомість у Криму Зеленському можна спокійно, не дивлячись на те шо ці кошти можуть пійти на військове забезпечення РФ.

Нагадаємо, нещодавно Зеленським було ініційовано Законопроект щодо колабораціонізму, котрий передбачає відповідальність за сприяння державі-агресору. Цікаво, чи не є сплата за комунальні послуги і податки на окупованій території держави Президентом країни колабораціонізмом? Як завжди подвійні стандарти!

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.