Перший свій робочий візит на посаді першого заступника голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко вже традиційно здійснив до Великописарівського району, де провів особистий прийом громадян.

Зі своїми питаннями і проблемами під час прийому до обласного обранця звернулися керівники установ, представники органів місцевого самоврядування, пересічні громадяни Великої Писарівки.

Заступник директора місцевої опорної школи Любов Грицай звернулася до Олександра Стрельченка щодо ремонту даху будівлі “старої школи”, аби спільними зусиллями знайти кошти і можливості для розв’язання цієї проблеми. Перший заступник голови обласної ради рекомендував, щоб за кошти ОТГ була зроблена проєктно-кошторисна документація. Тоді стане ясно, скільки вартуватиме ремонт даху. Потім він подасть запит на сесії обласної ради, аби область надала субвенцію ОТГ.

Ще одне освітянське питання порушила заступниця голови Великописарівської РДА Ольга Акімова. Наразі йде реорганізація райдержадміністрацій і триває передача майна. Але виникла колізія зі шкільним автобусом, який перебуває на балансі відділу освіти РДА. Свого часу його надали в користування Солдатському НВК, який входив до складу Великописарівського району, а наразі – до Тростянецької ОТГ. І тепер автобус не віддають, хоча Юрій Бова обіцяв повернути транспорт власникам. Виходить, що майном Великописарівської РДА користується незаконно Тростянецька ОТГ, і якщо раптом з автобусом щось трапиться, відповідальність нестиме відділ освіти Великописарівської РДА. Освітяни звернулися до Олександра Юрійовича з проханням направити депутатський запит до правоохоронних органів, аби у законному порядку повернути майно, яке їм належить.

Також на прийом завітали місцеві перевізники. Вони порушили питання щодо повної компенсації заборгованості за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом.

Олександр Стрельченко зазначив, що цю проблему він знає і кошти у повному обсязі перевізникам будуть повернуті.

«На бюджетній комісії обласної ради депутати мали б погодити цю програму, але ми відправили її на доопрацювання. Справа в тому, що на її повну реалізацію необхідно понад 11 млн грн, а у профільному управлінні ОДА прорахували лише вісім. Окрім того, перед перевізниками Сумщини заборгованість за 2020 рік становить 4 млн грн. Якщо її не погасити, то програма на поточний рік стане взагалі не дієвою. Розуміючи важливість програми для пільгової категорії і відповідальність перед перевізниками, сподіваюся, що уже на поточному тижні до програми будуть внесені зміни у бік збільшення фінансування, і на сесії обласної ради депутати її підтримають», – наголосив Олександр Юрійович.

Порушували жителі селища перед депутатом питання ремонту дороги Р-45 «Суми-Краснопілля-Богодухів», взяття на баланс ОТГ харчоблоку місцевої лікарні, особисті проблеми.

Мешканець Великої Писарівки, багаторазовий переможець першості Європи та світу з гирьового спорту Сергій Сінянський завітав на зустріч з депутатом, аби особисто подякувати йому за допомогу в підготовці та участі в недавньому онлайн чемпіонаті Європи, в якому Сергій виборов “срібло”. На це Олександр Юрійович відповів, що приємно, коли його особиста участь допомогла в досягненні таких видатних результатів а також підтвердив, що як народний обранець і як колишній спортсмен й надалі підтримуватиме розвиток фізичної культури і спорту на Великописарівщині.

«Кожне звернення ретельно опрацьовується, за ним готується депутатський запит, результати якого доводяться до відома мешканців. Наша команда намагається вирішувати проблеми жителів, тому нас не задовольняють звичайні «відписки». Ми наполегливо працюємо, аби максимально вирішити усі питання, з якими до нас звертаються громадяни», – наголосив Олександр Стрельченко.

Джерело: https://v-pisarevka.com/news/2021-02-22-4312

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.