Найбільша кількість звернень, які надходять у приймальні ОП-ЗЖ, пов’язані з труднощами отримання субсидій і неможливістю оплачувати захмарні комунальні тарифи. Про це в ефірі телекомпанії ATV розповів голова Cумської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, перший заступник голови Сумської облради Олександр Стрельченко.

Щомісяця ціни на комунальні послуги зростають і в той же час влада посилює вимоги до отримання субсидій. Ведеться моніторинг банківських депозитів, які є у людини, купівля нею валюти, перетин кордону. Доходить до абсурду: людина не може відкласти гроші навіть на випадок хвороби, бо їй не дадуть субсидію! Це просто знущання з власного народу !

Як свідчать звернення громадян, отримання субсидії влада перетворила на справжній квест – довідки, які громадяни беруть у своїх населених пунктах, надходять у вищі інстанції району та області, цей процес триває місяцями і зовсям не означає, що державну допомогу буде надано.

Якщо у грудні 2017 року субсидії отримували майже 7 млн українських домогосподарств, то у 2021 році їх залишилося менше 3 млн. За цей час люди збідніли, а тарифи вчергове виросли. Така політика уряду свідчить лише про його непрофесіоналізм і неспроможність керувати державою. ОП-ЗЖ вимагає встановити мораторій на підвищення тарифів. Відповідні законопроекти зареєстровані фракцією у Верховній Раді, і ми закликаємо парламент їх підтримати. Настав час припинити тарифне знущання,-резюмував Олександр Стрельченко.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.