Заступник міністра енергетики України, віце-прем’єр-міністр України, депутат Верховної Ради Юрій Бойко повідомив, що з 1 липня 2021 року буде прийнято постанову про тарифи на електроенергію для населення, повідомляє NNS, посилаючись на сторінку чиновника у Фейсбуці.

Так, на даний момент при цінах 1,68 гривень за кВт/год реальна вартість електрики становить від 2,6 до 4 гривень за кВт/год (в залежності від регіону). При цьому тариф на електроенергію складається з вартості самого струму, тарифу на передачу мережами «Укренерго», тарифу на розподіл низьковольтних мереж, а також тарифу на постачання і податків. До того ж ціна 1,68 гривень не покриває реальних витрат.

Бойко розповів, що тепер ціна повинна складати, зокрема, у Київській і Дніпропетровській областях – 2,6-2,96 гривень за кВт/год, а, наприклад, в Івано-Франківській та Луганській областях – 3,7-4 гривень за кВт/год.

Зараз тариф на електроенергію для господарського споживання 4,1 грн. за квт/год, при піднятті тарифу для побутового споживання незбіжне підвищення і для господарників, а отже окрім усього доведеться чекати і підвищення цін усіх товарів на полицях магазинів.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.