29 березня 2021 року суддя Верховного Суду Російської Федерації Марина Антонова ухвалою № 310-ЭС21-2421 відмовила Акціонерному товариству «Липецька кондитерська фабрика «Рошен» у передачі касаційної скарги для розгляду в судовому засіданні Судової колегії по економічних спорах Верховного Суду РФ.

Касаційна скарга була подана Липецькою кондитерською фабрикою «Рошен» у податковій суперечці, що тягнеться з жовтня 2014 року. Усе почалось з того, що Міжрайонна інспекція Федеральної податкової служби по найкрупніших платниках податків по Липецькій області своїми рішеннями від 2 жовтня 2014 року №№202, 410 наклала на підприємство, належне 5-му президенту України, фінансові санкції в сумі 6,4 млн. рублів, стягнула недоїмку з податку на додану вартість в сумі 29,2 млн. рублів, а також відмовила у відшкодуванні податку на додану вартість за 4 квартал 2013 року в сумі 25,9 млн. рублів.

Зрозуміло, що Липецька кондитерська фабрика «Рошен» з огляду на патріотизм свого власника, обуреного необхідністю фінансувати країну-агресора, звернулась до Арбітражного суду Липецької області. Втім, Арбітражний суд у лютому 2020 року відмовив у задоволенні позовних вимог. У серпні 2020 року Дев’ятнадцятий арбітражний апеляційний суд залишив рішення Арбітражного суду Ліпецької області без змін. Не погодившись з рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій, підприємство Петра Порошенка подало касаційну скаргу, яка в листопаді 2020 року була залишена без задоволення Арбітражним судом Центрального округу.

Тоді юристи Порошенка звернулись до Верховного Суду Російської Федерації з проханням винести це питання на розгляд Судової колегії по економічних спорах Верховного Суду РФ. Але у Верховному Суді РФ не знайшли підстав витрачати час на забаганки нинішнього народного депутата України.

Таким чином, 5-й президент України Петро Порошенко остаточно визнаний особою, яка профінансувала російський бюджет на суму 35,5 млн. рублів.

Джерело: https://naspravdi.today/uk/2021/04/04/poroshenko-ostatochno-vyznanyy-sponsorom-rosiyskoho-biudzhetu/

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.