За результатами розгляду апеляційної скарги Сумської обласної прокуратури постановою Північного апеляційного господарського суду задоволено позов прокуратури до Сумської міської ради, товариства з обмеженою відповідальністю та визнано недійсним договір оренди земельної ділянки площею 6300 кв м вартістю 3,5 млн грн.

Раніше було встановлено, що Сумська міська рада передала зазначену ділянку, що розташована в м. Суми, у користування вказаному товариству під приводом знаходження на ній нежитлової будівлі. Однак приміщення займає у 20 разів меншу площу, ніж виділена земля. При цьому права на неї попереднім власником нерухомості в установленому законом порядку взагалі не набувались та не оформлювались.

Таким чином, в обхід процедури земельних торгів вищезгаданим забудовником отримано землю необґрунтовано більшої площі, ніж йому належало за законом. Зазначене не відповідає інтересам держави, відтак прокуратура звернулась до суду. Суд першої інстанції відмовив у задоволенні позивних вимог, тому прокуратурою оскаржено це рішення в апеляційному порядку.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.