За наявною інформацією, до Охтирської міської ради з обласного військкомату надійшло повідомлення що секретар міської ради Нікулін Мирослав Миколайович був комісований та звільнений від військової служби у військовий та мирний час у зв’язку з ПСИХІЧНОЮ ХВОРОБОЮ! Діагноз – розлади особистості. Чи знає про це міський голова Кузьменко та депутати? Чи може людина з таким діагнозом керувати містом?

Звичайно не може, та при такій серйозній посаді він мав би терміново бути відсторонений від виконання службових повноважень. Щодо міського голови Кузьменка, то ймовірно, він не просто знає, а робить усе, щоб якнайшвидше змінити даний діагноз, поки інформація не отримала широкого розповсюдження.

Як саме? Усе просто, мер Кузьменко може використати службове становище, та старі зв’язки. А саме з 2000 по 2012 він був лікарем ортопедом-травматологом у Охтирській центральній районній лікарні, з 2012 по 2020 у цій же лікарні був завідувачем ортопедичного відділення. Отже, спокійно може використати зв’язки і службове становище, щоб пришвидшити проходження комісії, та вона дала його секретарю Нікуліну, таке зараз необхідне заключення, а саме що він психічно-здоровий. При тому, звичайно, об’єктивність цієї комісії буде жахливо сумнівною.

Якщо це дійсно так, то невже особа з таким діагнозом, а саме “розлад особистості” може очолювати другу за впливовістю посаду в місті Охтирка?! А щодо мера Кузьменка, то він може злочинно приховувати дану інформацію від спільноти, не вживаючи заходів щодо відсторонення від виконання службових повноважень ПСИХІЧНО ХВОРОГО секретаря Охтирської міської ради Нікуліна М. М. Сподіваємось міська влада зможе прояснити цю ситуацію і доведе протилежне….

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.