Данілов, виступаючи на форумі “Україна 30. Культура. Медіа. Туризм”

Пряма мова: “На превеликий жаль, за 30 років ми не визначили українську мову, як первинну фундаментальну мову нашої незалежності. І друге питання – на превеликий жаль, ми за 30 років не збагнули питання англійської мови, яка має бути обов’язково другою мовою в країні. Для того, щоб ми з вами були убезпечені від тих атак, від яких ми сьогодні потерпаємо від Російської Федерації”.

За словами секретаря РНБО, знання молоддю англійської мови є запорукою незалежності української держави. На думку Данілова, англійська мова “має бути використовувана з дитячого садочка, школи”.

Наразі, в Україні, мовляв, багато людей, які навчають англійській, але дуже мало, які справді її знають та користуються.

Секретар РНБО вважає: коли суспільство вдасться налаштувати на англомовні видання, тоді питання, яке зараз стоїть на порядку денному – лінгвістичної війни, яку веде Російська Федерація, – може поступово зникати.

Насправді, ніде у цивілізованому світі не вводять обов’язковість двох мов, є тільки країни де спокійно проживають з двома мовами, де обов’язкова одна і тільки в Україні створюють найбільші вимоги для англійської.

На нашу думку, щоб був попит саме на спілкування українською, треба не відгороджуватись від інших мов, а промотувати свою, через саме високу якість свого культурного простору, а не квоти і заборони. Нагадаємо, чомусь улюблений “Квартал-95” Зеленського, замість промоції української мови, виступає російською!

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.