Відповідно до інформації, розміщеної на офіційному сайті відомства, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочало повну перевірку ще 68 декларацій посадовців.

Усього з початку 2021 року НАЗК узяло в перевірку вже 1087 декларацій публічних службовців.

За результатами аналізу ризиків у деклараціях цифровими інструментами розпочато перевірку декларацій, поданих 11 особами.

Серед них опинився депутат Сумської обласної ради від ПП «Європейська Солідарність», Президент Сумської обласної Федерації дзюдо – Гулієв Араз Іман Огли.

На проведення повної перевірки декларацій передбачено до 120 календарних днів. За наявності підстав перевірку може бути продовжено, але не більше ніж на 60 календарних днів.

Нагадаємо, нещодавно, на підставі повідомлень про можливе недостовірне декларування від громадян, журналістів та правоохоронних органів НАЗК узяло в перевірку декларації депутата Сумської обласної ради, голови фракції ПП «ВО «Батьківщина» – Вадима Лисого.

https://pravdasumy.com.ua/deputata-sumskoi-oblrady-vadyma-lysoho-povnistiu-pereviryt-nazk/

Трохи раніше, за посадою (Порядком черговості) НАЗК узяло в перевірку декларації народного депутата України від Сумщини Ігоря Молотка.

https://pravdasumy.com.ua/nardepa-vid-sumshchyny-ihoria-molotka-chekaie-povna-perevirka-deklaratsiy-vid-nazk/

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.