В Україні через карантин і локдаун, запроваджені внаслідок пандемії коронавірусу COVID-19, у низці шкіл змістили дати початку літніх канікул.

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на “Сумські дебати“.

За словами начальниці міського управління освіти Антоніни Данильченко під час апаратної наради в мерії, навчальний період в Сумах планується завершити 11 червня.

Уточнюється, що це пов’язано з тим, що навчальний процес повинен тривати не менше 175 робочих днів, а канікули – не менше 30 днів.

Оскільки восени минулого року відпочинок тривав на тиждень більше, останнім навчальним днем буде 11 червня.

Водночас Данильченко уточнила, що в останні дні всі оцінки вже мають бути виставлені.

Зазначимо, що дещо раніше освітній омбудсмен Сергій Горбачов повідомив, що в Україні внаслідок ситуації з COVID-19 навчальний рік в освітніх закладах може бути продовжено, якщо виникне така потреба. Однак такі рішення має ухвалювати місцева влада.

Він пояснив, що, згідно із законодавством, навчальний рік у школах триває до 30 червня. При цьому навчальний процес має тривати щонайменше 175 днів впродовж року.

“За законом навчальний рік триває до 30 червня. Якщо школа або управління/департамент вирішить продовжити навчальний рік, вони мають на це право”, – зауважив Горбачов.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.