Ювенальними прокурорами Охтирської окружної прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця, через службову недбалість якого підрядник заволоділа бюджетними коштами (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, у 2019 році підприємець повинен був здійснювати технічний нагляд під час капітального ремонту будівлі Малопавлівської загальноосвітньої школи. Підрядною організацією, яка виконувала роботи, внесено до офіційних документів завідомо неправдиві відомості про обсяги виконаних робіт, використані при цьому матеріали та їх вартість. При цьому підприємець, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, погодив зазначені в документації відомості, не перевіривши їх. Однак комплексною судовою будівельно-технічною та економічною експертизами встановлено завищення виконаних ремонтно-будівельних робіт на 445 тис. грн.

Стосовно виконавиці робіт триває судовий розгляд за обвинуваченням у заволодінні майже 500 тис. грн бюджетних коштів шляхом підробки документів та легалізації доходів (ч. 4 ст. 191, 2 ст. 366 та ч. 1 ст. 209 КК України).

Протиправні дії підозрюваного викрито слідчими Охтирського відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.