У вівторок, 23 березня, в Одеській області померла 43-річна жінка-військовослужбовець, яка нещодавно вакцинувалась від коронавірусу. Доказів того, що саме щеплення стало причиною її смерті, наразі немає.

Інформацію про смерть жінки підтвердили в Командуванні медичних сил збройних сил України.

Там розповіли, що вона вакцинувалася 21 березня, оскільки незабаром мала їхати в зону ООС.

Начальник медичної служби військової частини, де жінка проходила службу, заявив, що станом на ранок 23 березня, тобто через два дні після щеплення, жодних скарг на свій стан здоров’я вона не висловлювала.

Проте в якийсь момент, перебуваючи за межами військової частини, жінка раптово знепритомніла. Її співслужбовці викликали швидку та повідомили про це медичну службу військової частини.

Військові та цивільні медики, які прибули на місце, проводили реанімаційні заходи, але безуспішно.

На 24 березня призначена судово-медична експертиза.

Міністерство охорони здоров’я вже повідомило, що, за попередньою інформацією військово-медичного клінічного центру південного регіону, смерть сталася внаслідок гострих розладів кровообігу.

“Жінка мала хронічні серцево-судинні захворювання та інші супутні хвороби”, – йдеться у заяві.

Але жінка мала направлятися до ООС і звідси питання, чи могло бути таке, щоб здоров’я жінки не перевірялося перед службою? Звичайно таке неможливо і виглядає як пусте виправдання для поганої вакцини! Чи інший варінт, це вже була вина медичної комісії, котра якимось чином допустила до військової служби жінку з хронічними захворюваннями!

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.