За інформацією, що міститься на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції (НАЗК), стосовно колишнього народного депутата України від Сумщини – Олександра Сугоняко (який також є керівником політичної партії «Соціал-демократична партія») ще 18 травня 2021 складено 2 адміністративних протоколи.

Останній, за переконанням НАЗК, порушив встановлений порядок подання звіту політичної партії або подав звіт, оформлений з порушенням встановлених вимог (за 3 и 4 квартал 2020 року).

Таким чином, своїми діями Олександр Сугоняко порушив вимоги ст. 212-21 КУпАП.

У разі доведення вини судом – йому загрожує покарання у вигляді накладення штрафу від трьохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, на позачергових парламентських виборах 2014 р. Олександр Сугоняко обраний народним депутатом від мажоритарного округу № 158 (частина Сум, Сумський, Краснопільський, Білопільський район Сумської області).

Увійшов до складу фракції «Блок Петра Порошенка».

З 6 грудня 2014 р. керував Сумською обласною організацією партії «Удар».

У серпні 2015 р. більшість обласної організації «Удару» не підтримала об’єднання партії із партією «Блок Петра Порошенка» — «Солідарність». Разом із більшістю Олександр Сугоняко покинув лави «Удару» і приєднався до «Партії простих людей Сергія Капліна».

У вересні 2015 р. був обраний головою Сумської обласної організації «Партії простих людей Сергія Капліна». Після реорганізації «Партії простих людей Сергія Капліна» в Соціал-демократичну партію, став одним з лідерів політичної сили, ввійшовши в політраду та ставши заступником лідера Соціал-демократичної партії Сергія Капліна.

У жовтні 2017 року був обраний головою Соціал-демократичної партії.

Від admin

Один коментар до “Стосовно екс-нардепа з Сумщини НАЗК склало 2 протокола.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.