Сьогодні, 31 травня 2021 року, в Ковпаківському районному суді м. Суми розглядалось клопотання слідчого, погоджене прокурором, про обрання запобіжного заходу у вигляді застави в сумі 181600 грн. підозрюваному в кримінальному провадженні Рогалевичу О.М.

За наслідками його розгляду, в обранні запобіжного заходу у вигляді застави відмовлено, а застосовано запобіжний захід у вигляді особистої поруки.

Поручителем визнано Білопільського міського голову Зарка Юрія Васильовича.

Нагадаємо, 26 квітня керівник Сумської обласної прокуратури Олексій Тубелець повідомив про підозру директорові одного з комунальних підприємств Сумського району, який також є депутатом міської ради, зловживання службовим становищем якого при використанні водних ресурсів спричинило збитки державі в розмірі 2,3 млн грн (ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 240 КК України).

За даними слідства, достовірно знаючи про відсутність дозволу на спеціальне водокористування та користування надрами, керівник підприємства не переоформив документацію, відтак у період з січня 2018 року по червень 2019 підприємство здійснювало забір підземних вод без необхідних дозволів. Внаслідок самовільного використання водних ресурсів державі спричинено 2,3 млн грн збитків.

Протиправну діяльність керівника підприємства викрито співробітниками сектору захисту інтересів суспільства і держави кримінальної поліції спільно зі слідчим відділом Сумського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Сумської окружної прокуратури.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.