Касаційний адміністративний суд ухвалив відкриття провадження в адміністративній справі за позовною заявою Бурбики Віталія Олександровича до Президента України Зеленського Володимира Олександровича про визнання протиправним та скасування Розпорядження про його звільнення, поновлення на посаді. Розгляд справи призначили на 26 травня. Починається справжнє протистояння між колишнім головою райдержадміністрації Віталієм Бурбикою і головою облдержадміністрації Василем Хомою. 

Передумовою позовної заяви стало Розпорядження Президента України №67/2021-рп від 16 лютого 2021 року “Про звільнення В.Бурбики з посади голови Сумської районної державної адміністрації Сумської області”. Приводом для звільнення тоді стала нібито заява на звільнення за особистим бажанням від В. Бурбики.

Проте, як потім повідомив сам Бурбика, ніякої заяви за власним бажанням він не писав, а сама заява була сфальсифікована Головою Сумської ОДА Василем Хомою . У відповідь на такі дії він звернувся до Державного бюро розслідувань із заявою про вчинений злочин керівником Сумської ОДА Василем Хомою.

ВЕСНА ПРИЙДЕ – САДЖАТИ БУДЕМО

16 лютого 2021 року згідно з розпорядженням Президента України мене було звільнено з посади голови Сумської районної державної адміністрації Сумської області, начебто на підставі моєї заяви.

Проте, як я вже повідомляв раніше – жодної заяви не писав і не подавав. Її було сфальсифіковано головою Сумської ОДА Хомою В. Його недоброчесні мотиви та цілі роботи в Сумській області вже стали всім зрозумілі. Але ж ми побачили, що для губернатора переступити закон, підробити мою заяву та підставити Президента Зеленського – не склало жодних моральних проблем.

В будь якому випадку, при розбудові оновленої правової держави, не збираюсь стояти осторонь.

І якщо навіть ти губернатор чи проста людина – в жодному випадку не маєш права порушувати як мінімум норми права.

В Державному бюро Розслідувань мною було зареєстровано заяву про вчинений злочин керівником Сумської ОДА В. Хомою. Готовий до кінця відстоювати свою позицію. Виключно в правовій площині

Тож, сподіваємось, що 25 травня, у будь-якому випадку, ми побачимо перемогу Закону і справедливості!

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.