Про це повідомили на сайті Сумського окружного адміністративного суду.

Суд розглянув справу №480/5678/20 за позовом Рубана Олександра Петровича до Шостої кадрової комісії з атестації прокурорів регіональних прокуратур Офісу Генерального прокурора, Офісу Генерального прокурора, Сумської обласної прокуратури про визнання протиправними та скасування рішення та наказу, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку.

За результатом розгляду справи суд частково задовольнив позовні вимоги та скасував рішення Шостої кадрової комісії з атестації прокурорів регіональних прокуратур Офісу Генерального прокурора від 20 липня 2020 року № 21; скасував наказ Генерального прокурора № 188к від 24.07.2020 р. про звільнення Рубана О.П.; поновив Рубана О.П. на посаді першого заступника прокурора Сумської області з 05 серпня 2020 року; стягнув з Сумської обласної прокуратури на користь Рубана О.П. середній заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі 330 644,09 грн.

У задоволенні іншої частини позовних вимог – відмовлено. Рішення суду в частині поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу в межах суми стягнення за один місяць – 44 154,34 грн допущено до негайного виконання.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.