За клопотанням Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 1 червня 2021 року 50-річному підозрюваному в замовленні вбивства двох осіб обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу.

Нагадуємо, що 6 червня 2017 року в м. Охтирка в приміщення Української національної лотереї невідомий застрелив 48-річного місцевого жителя. З того часу тривали оперативні заходи, спрямовані на встановлення особи зловмисника та його розшук. У ході слідства вдалось затримати особу, причетну до злочину. Ним виявився 31-річний житель Охтирського району. 7 травня 2021 року його затримали та повідомили про підозру в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України). На даний час йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Встановлено також спільника підозрюваного, який знав про обставини вбивства, більш того, допомагав приховати злочин. Зокрема, після вбивства розібрав пістолет та викинув у річку. Він відповідатиме за приховування особливо тяжкого злочину (ч. 1 ст. 396 КК України).

Правоохоронні встановили, що це було замовне вбивство, більш того, замовник, після того, як вбивство було розкрите, щоб уникнути викриття, запропонував знайомому 10 тис. доларів США за вбивство чоловіка, який знав обставини злочину та викидав пістолет у річку. Виконавець убивства звернувся до правоохоронців, відтак всі подальші дії відбувались під їх контролем. Так, 29 травня 2021 року після того, як «кілер» показав замовнику фото з нібито місця вбивства, той передав йому частину від обумовленої суми. Після передачі коштів чоловіка затримали.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 27, п. 11 ч. 2 ст. 115 та ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 27, п. 9, 11, 13 ч. 2 ст. 115 КК України. Досудове розслідування здійснюється Охтирським районним відділом поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.