Наш обласний центр приймає чемпіонат України серед юніорів до 23 років з греко-римської боротьби, який є відбірковим на чемпіонат Європи.

Змагання проходять у Палаці студентського спорту СумДУ. Участь у чемпіонаті України беруть майже 200 спортсменів з 13 областей України (Київська, Запорізька, Харківська, Тернопільська, Черкаська, Житомирська, Луганська, Полтавська, Вінницька, Миколаївська, Дніпропетровська, Сумська, Одеська) та м. Києва.

Потрібно зазначити, що у Сумській області греко-римська боротьба розвивається у містах Суми, Конотоп, Шостка, Путивль та селищі Липова Долина. У відділеннях дитячо-юнацьких спортивних шкіл області займаються понад 300 учнів, роботу з якими проводять 14 тренерів, з яких один має звання «Заслужений тренер України», вищу тренерську категорію,  шість – другу тренерську категорію.

Довідково. Греко-римська  боротьба – європейський вид єдиноборств, у якому спортсмен повинен, за допомогою певного арсеналу технічних прийомів, вивести суперника з рівноваги та притиснути його лопатками до килиму.

Повідомляє сайт Сумської обласної державної адміністрації

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.