Відповідне рішення ухвалив сьогодні, 13 травня, слідчий суддя Зарічного районного суду міста Суми Олександр Капкін. 

Нагадаємо: 7 травня прокуратура оголосила підозру колишньому генеральному директорові АТ Сумське НВО, а нині генеральному директорові АТ СМНВО-Інжиніринг Володимиру Лук’яненку, директорові ТОВ “Сумське НВО” Кирилу Мошкіну, а також приватному виконавцю Юлії Жованик у зв’язку з відчуженням готелю “Ювілейний”, який належав заводу, матері першого заступника гендиректора АТ “СМНВО-Інжиніринг” Андрія Грека Вікторії Грек.

Також сьогодні суд мав обрати запобіжний захід приватному виконавцю Юлії Жованик, яку підозрюють у причетності до незаконних оборудок із приміщенням готелю, що належав АТ «Сумське НВО».

За даними слідства приватний виконавець підозрюється в тому, що змінила дані про обтяження в Єдиному державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, відтак було незаконно знято арешт з приміщення готелю, що стало підставою для його реалізації за заниженою ціною. Однак, сьогодні засідання не відбулося у зв’язку з клопотанням адвоката про перенесення розгляду справи. Суд має розглянути клопотання про обрання запобіжного заходу Юлії Жованик завтра вранці.

Джерело: https://sumypost.com/sumynews/suspilstvo/sumskyj-sud-naklav-aresht-na-gotel-yuvilejnyj/

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.