Нідерландські правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у причетності до ввезення більш як 23 тонн контрабандного кокаїну. Він намагався переправити наркотики через порти бельгійського Антверпена та німецького Гамбурга.

Про це повідомило Федеральне митне управління Німеччини.

Так, 12 лютого у гамбургзьких митників виникли підозри щодо 5 контейнерів. Під час огляду у трьох із них виявили заховані у консервні банки 16 тонн кокаїну.

Через це німецькі і нідерландські правоохоронці розпочали слідчі дії. Зрештою 21 лютого у порту бельгійського міста Антверпен вилучили ще 7,2 тонни кокаїну.

24 лютого правоохоронцям вдалося заарештували 28-річного жителя міста Влардінген, що у Нідерландах. Саме його підозрюють у причетності до ввезення більш як 23 тонн кокаїну.

Вилучена партія наркотиків є рекордною для Європи. Як передає The Guardian, очільник митниці Гамбурга Рене Матшке повідомив, що ця партія входить у п’ятірку найбільших у світі.

Така кількість кокаїну могла коштувати декілька мільярдів євро при подальшому продажі. За словами Матшке, лише німецька частина вилученого товару може коштувати від 1,5 до 3,5 мільярда євро. 

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.