На сайті townhouse.sumy.ua розміщена інформація про таунхауси PROJECT. Будинки продаются на етапі будівництва.

«Сучасний тихий житловий комплекс, що складається з 9 таунхаусів, розташований у центральному парку, в екологічно чистому місці, у самому серці міста. Таунхауси розташовані на вул. Береговій, 2, яка знаходиться в міському парку ім. Кожедуба. Вдале місце розташування дозволить протягом 5 хвилин пішки дійти до центру міста. На подвір’ї – особиста парковка, можливий гараж. Дворик, на якому можна смажити шашлик або зіграти на своєму газоні. У кожній секції підключені індивідуальні комунікації (автономне опалення, електрика 9 кВт, газ, міський водопровід, каналізація)».

Схоже повідомлення було розміщене й на іншому відомому сайті оголошень: “Продаються нові будинки (зблоковані таунхауси) в самому центрі міста (р-н парку Кожедуба), в новому комплексі. Територія комплексу огороджена, закрита, в зеленій зоні центрального парку. Кожен будинок має: 3 поверхи (два стандартної 3-м висоти + один мансардний) та орієнтовну загальну площу 155 м.кв.; 4 житлові кімнати, кухню та вітальню. Обираючи житло в нашому комплексі – ви отримуєте можливість комфортного компактного розміщення житла в поєднанні з свіжим повітрям та свободою зеленої паркової зони в самому серці міста. Будинки продаются на етапі будівництва”.

За нашими підрахунками такий будиночок буде коштувати від 80 тис.$, але це на етапі будівництва.

Дійсно, важко знайти краще місце для будівництва, ніж міський парк! Неможливо не запитати у міської влади: а що, так можна було?!.. І мабуть начхати на екологію у центральному парку міста, може зелені разом з Лисенком будують собі будинки у зеленій зоні?)

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.