На Сумщині у Шосткинській міській раді у ході засідання постійної комісії ради, нехтуючи нормами Закону про мову, депутат Ольга Ткаченко спілкувалась “російською” під час виконання службових повноважень. Відео цих подій додається. Ольга Ткаченко депутат Шосткинської міської ради від ПП “Європейська солідарність”, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, та одночасно ще й в.о. заступника міського голови.

Нагадаємо, 4 березня, на сесії депутат Харківської обласної ради Олександр Дорошенко, від ПП “Європейська солідарність”, виступав російською мовою. Того ж дня, “Європейська солідарність” ухвалила рішення виключити депутата з фракції за те, що він виступав мовою агресора, порушуючи Закон про мову.

Довідково: згідно п. 2 ч. 1 статті 9 закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної” володіти державною мовою і застосовувати її під час роботи зобов’язані депутати місцевих рад і чиновники органів місцевого самоуправління. Кожен із депутатів складав присягу, в якій зобов’язувався виконувати закони України.

Цікаво, чи продовжить партія свою вже започатковану політику?

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.