Сьогодні, 18 травня, у Зарічному районному суді міста Суми обирають запобіжний захід генеральному директорові АТ “СМНВО-Інжиніринг” Володимирові Лук’яненку. Клопотання розглядає слідча суддя Ірина Климашевська. Прокурор просить обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді застави в понад 20 мільйонів гривень.Сторона захисту вважає, що підозра абсурдна, а розмір застави, який просить прокурор – непомірним.Захисник Лук’яненка наголосив, що 20 мільйонів – непомірний розмір застави для Володимира Лук’яненка. У той же час заплатити таку ж суму за готель Сумського НВО за договором купівлі-продажу мала Вікторія Грек, яку прокурор назвав у суді співмешканкою Володимира Лук’яненка.

Нагадаємо: Володимира Лук’яненка-старшого підозрюють у змові зі своїм підлеглим Кирилом Мошкіним та приватним виконавцем Юлією Жованик задля продажу готелю “Ювілейний”, що належав Сумському НВО, за заниженою ціною

Тим часом під стінами суду мітингують колишні працівники Сумського НВО, яким завод заборгував майже 200 млн грн зарплати.

мітинг_під_судом.jpg

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.