Сьогодні, 19 березня, виконком Сумської міськради проголосував за рішення «Про відзначення Кукси А.В.».

У проекті рішення йдеться, що виконком відзначає Почесною відзнакою Сумської міської ради «За заслуги перед містом» II ступеня Куксу Олександра Володимировича – заступника директора ДП «Сумський агролісгосп», члена ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Сумській області», учасник бойових дій.

Подання подав до міськради заступник голови ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Сумській області» Сергій Супрун.

Нагадаємо: Олександр Кукса найбільше відомий в Сумах, як людина, яка сокирою відкривала двері в операторську під час сесії Сумської міськради навесні 2014 року. Наскільки нам відомо, за свої дії він не поніс ніякої відповідальності…

У минулому році балотувався в мери Сум від «Правого сектора», розписавши все місто написами «Кукса – мер», набрав 1,25%, посівши останнє місце.

Також був помічений в іншому скандалі, перебуваючи на посаді заступника начальника обласного управління молоді та спорту, був затриманий поліцією за хуліганство та пьяний дебош в нічному клубі “Луна”. Існував скандал щодо викрадення авто, який благополучно був зам’ятий.

Був одним із ініціаторів та активних учасників перефарбовування огорожі Харківського мосту у чорно-червоний колір.

На підставі листа Міністра молоді та спорту, з ганьбою, був звільнений з посади.

І таких людей ми відзначаємо за заслуги перед нашим містом? І головне, за які?

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.