Підручник з української мови авторства Олександра Авраменка за 10 клас

Помилки й недоречності у шкільних підручниках: у МОН назвали, в чому причина, і як вирішуватимуть проблему потрапив у скандал. На одній зі сторінок виявили посилання на порносайт.

У підручнику “Українська мова” за 10 клас авторства Олександра Авраменка за 2018 рік знайшли посилання на сайт з “полуничкою”. Його розмістили у темі про те, чи потрібна у школах шкільна форма. Вбиваючи посилання у пошук, відкривається порносайт, помітили користувачі.

Слід зазначити, що аналогічне посилання є не тільки в електронній, але й в друкованій версії підручника.

Автор підручника Олександр Авраменко таким випадком засмучений. Він знає, що є така проблема у його книжці і вже звернувся до кіберполіції.

“Це взагалі було посилання на адміністрацію міста Новомиргород Кіровоградської області, але як нам сказали, це робота хакерів. Ми вже отримували дзвінки стосовно цього посилання і відреагували на це. Ми поскаржилися до кіберполіції”, – розповіла помічниця мовознавця Олександра Авраменка Оксана Авраменко.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/ukrayinska-mova-z-polunichkoyu-u-pidruchniku-za-10-klas-pomitili-posilannya-na-pornosayt-1787152.html

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.