Відомий фотограф з міста Суми Сергій Колесніков виклав світлини Вадима Лисого у свому профілі Facebook, котрі той, скоріш за все, хотів використати для політичної компанії. Свій коментар під фото залишив колишній соратник екс-нардепа Олега Медуниці і депутат Сумської міської ради 7-го скликання Андрій Крамченков з наступним текстом: “Мразь”.

Наша редакція вирішила нагадати читачам, чому саме могла сформуватись така думка у Андрія Крамченкова та інших людей.

“Державна служба” Вадима Лисого

Вадим Лисий вже займав посади державної служби а саме посаду головного спеціаліста – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Сумської області відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції.

При тому, “більша частина трудового періоду відзначилася повною відсутністю на робочому місці, а конкретніше з листопада 2015 по вересень 2016 року, нібито, за станом здоров’я, про що свідчить липова довідка від лікаря з Бориспільської лікарні. І в цей же період, за даними прикордонних служб і власних фото в соцмережах, неодноразово відлітав до Туреччини та Єгипту на відпочинок. Після перевірки даного медичного документа був встановлений факт фальсифікації, внаслідок чого Лисий В. був звільнений з формально займаної посади за прогули за статтею”.

Тобто, Вадим Лисий настільки вірний своїй державі, що дозволив собі прогулювати за кошти платників подактів цілий рік.

Боржник з преміальною автівкою Mercedes-Benz GLS 450

За декларацією, Вадим Лисий декларує майже 2300 кв.м. нерухомості, 6 автомобілів загальною сумою на 4,125 млн. грн. та квадроцикл з водним катером. При цьому він дозволяє собі влазити в непомірні борги та не сплачувати їх.

За інформацією отриманою через Єдиний державний реєстр судових рішень у Вадима Лисого зараз існує борг близько 2 млн. 220 тис. грн. За окремими справами вже є рішення, зокрема по справі за борг у 100 тис. грн., який він благополучно не повертав, мабуть через велику повагу до Закону і суду. У відповідь на ухилення від сплати боргу суд наклав арешт на елітний автомобіль Mercedes-Benz GLS 450 2017 року, мінімальна ціна якого близько 50 тис. $.

Користувач службовим становищем

Продовжуючи історію з боргами, Вадим Лисий винен гроші у сумі 2 млн. 220 тис. грн. тільки одному позчальнику Віталію Влєзьку, щодо якого і дозволив собі незаконні дії.

Зокрема, Вадим Лисий використав службове становище та звернувся з депутатським запитом щодо протиправної, на його думку, господарської діяльності Віталія Влєзька, а саме незаконної оренди ним земельної ділянки у місті Суми. Таким чином, Вадим Лисий намагався через свій депутатський запит спонукати Сумську міську раду до припинення договору оренди для громадянина Влєзька. Наведені дії створюють конфлікт інтересів депутата, який вставляє “палки у колеса” його позичальнику, користуючись депутатськими повноваженнями, які делегувало йому населення області. 

Цей же депутат обласної ради, написав завідомо неправдиве звернення до правоохоронних органів на свого позичальника Віталія Влєзька. Це він зробив виключно для створення проблем та залякування свого колишнього знайомого. Як наслідок, стосовно Вадима Лисого розпочато розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 383 Кримінального кодексу України Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення. Санкція цієї статті передбачає обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.