Вадим Лисий, голова обласного осередку ПП “Батьківщина”, депутат Сумської обласної ради зараз, як повідомляється, хоче зайняти посаду заступника голови Сумської обласної ради. Чи відповідає він своїми професійними та моральними якостями бажаній посаді?!

За даними біографії Вадима Лисого, він вже займав посади державної служби, а саме посаду головного спеціаліста – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Сумської області відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції. Чим же він там відрізнився? А саме нічим, від слова “зовсім”. Його було звільнено за прогул строком у більш ніж рік.

При тому, “більша частина трудового періоду відзначилася повною відсутністю на робочому місці, а конкретніше з листопада 2015 по вересень 2016 року, нібито, за станом здоров’я, про що свідчить липова довідка від лікаря з Бориспільської лікарні. І в цей же період, за даними прикордонних служб і власних фото в соцмережах, неодноразово відлітав до Туреччини та Єгипту на відпочинок. Після перевірки даного медичного документа був встановлений факт фальсифікації, внаслідок чого Лисий В. був звільнений з формально займаної посади за прогули за статтею”, – пише у Facebook Evgen

Також, нагадаємо нещодавній арешт майна Вадима Лисого, а саме Mercedes-Benz GLS 450 вартістю мінімум 45 тис. $. Арешт було накладено за ухилення від виплати боргу у 100 тис. грн., при тому, що відповідно до декларації він точно мав навіть готівковий кошт на виплату даного боргу. Здається, ця ситуація повністю характеризує дану особу з моральної сторони.

А чи відповідає Вадим Лисий, з такою біографією, посаді заступника голови Сумської обласної ради, вирішуйте самостійно…

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.