Вадим Лисий – голова обласної партійної організації “Батьківщина”, депутат Сумської обласної ради не повертає мільйонні борги, при цьому використовує службове становище для ухилення від сплати цих же більше 2 млн. грн. Мало того, дозволяє собі йти на відкритий кримінал задля створення проблем своєму позичальнику.

До цього висновку ми приходимо з фото-копії листа, що адресувався від громадянина Влєзька до усіх керівників фракцій Сумської обласної ради. Зокрема, у листі йдеться про те, що Вадим Лисий винен громадянину Влєзьку Віталію борг у загальній сумі на більш ніж 2 млн. 220 тис. грн. При тому, з окремих справ вже є відповідні рішення судів, але Вадим Лисий не поспішає з поверненням боргів, та суд вже навіть наклав арешт на особисту автівку депутата Mercedes-Benz GLS 450 вартістю близько 50 тис.$.  

У свою чергу, ми вирішили перевірити достовірність існування боргу та іншої наведеної інформації через Єдиний державний реєстр судових рішень. І дійсно, у цьому реєстрі є ряд судових справ та рішень щодо стягнення з Вадима Лисого чималої суми грошових коштів. Але у депутата, скоріш за все, відсутнє бажання повертати ці борги.

Так, у змісті звернення Віталія Влєзька зазначено факт існування певних взаємовідносин між ним та Вадимом Лисим, а також факти використання останнім свого становища депутата Сумської обласної ради задля уникнення повернення боргу.

Зокрема, Вадим Лисий використав службове становище та звернувся з депутатським запитом щодо протиправної, на його думку, господарської діяльності Віталія Влєзька, а саме незаконної оренди ним земельної ділянки у місті Суми. Таким чином, Вадим Лисий намагався через свій депутатський запит спонукати Сумську міську раду до припинення договору оренди для громадянина Влєзька. На думку заявника, усі наведені дії створюють конфлікт інтересів депутата, котрий вставляє “палки у колеса” йому, користуючись депутатськими повноваженнями, які делегувало йому населення області. 

Цей же депутат обласної ради, написав завідомо неправдиве звернення до правоохоронних органів на свого позичальника Віталія Влєзька. Це він зробив виключно для створення проблем та залякування свого колишнього знайомого. Як наслідок, стосовно Вадима Лисого розпочато розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 383 Кримінального кодексу України Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення. Санкція цієї статті передбачає обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Узагальнюючи вищевикладену інформацію, ми спостерігаємо стандартну ситуацію використання головним Батьківщинцем області своїх депутатських повноважень задля своєї корисливої мети. На жаль, для багатьох українців це вже стало стандартним явищем, яке потрібно викорінювати та з яким маємо активно боротися. Тим часом Вадим Лисий безкарно продовжує ухилятися від законних вимог Віталія Влєзька, вводячи в оману правоохоронні органи та використовує свої депутатські повноваження не для захисту законних інтересів своїх виборців, а для ухилення від сплати боргу за будь-яку ціну.

Від pravdasumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.